Registrácia
Facebook

O kine Ster Century Cinemas Prievidza

Kino sa nachádza v obchodnom centre KORZO Shopping centre v severozápnej časti mesta. V blízkosti OC vedie hlavný ťah na Bojnice a zároveň sa tu nachádza rekreačná promenáda lemujúca rieku Nitra. Kino disponuje troma klimatizovanými sálami, z ktorý jedna má zariadenie na 3D projekciu, ďalšie na 2D projekciu. Vo všetkých je možné premietať so zvukom Dolby Surround 7.1. Kapacita kina je 432 sedadiel. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a 2 miesta pre vozičkárov v každej z kinosál. Pre zaľúbených máme pohodlné "love seats". Filmový zážitok umocnia občerstvením zásobené bufety - pukance, nachos, sladkosti, studené nápoje a nechýba ani káva. To všetko si môžete vychutnať priamo pri filmovom zážitku.

Fotogaléria

Sedadlá v sálach

Máte možnosť zobrazenia rozloženia sedadiel v našich jednotlivých sálach. Sála 1 - Digital 2D, Digital 3D, 174 sedadiel Sála 2 - Digital 2D, Digital 3D, 144 sedadiel Sála 3 - Digital 2D, 114 sedadiel

Fotogaléria

Dolby 3D v našich kinách

Naše kiná používajú najkvalitnejšiu a najmodernejšiu 3D technológiu DOLBY 3D DIGITAL CINEMA, pre najčistejší obraz a najjasnejšie prirodzené farby. Dolby 3D ponúka ten najlepší zážitok zo sledovania filmu, aký je vobec možný.

Zvuk Dolby Surround 7.1

Ako jedná sieť multikín na Slovensku, máme digitálny zvukový systém DOLBY SURROUND 7.1, pre najlepší filmový zážitok. 

Parkovanie zadarmo

Vo všetkých našich kinách je parkovanie zadarmo.

Miesta pre vozíčkarov

V každej sále máme 2 vyhradené mieste pre vozíčkarov a do každej sály je bezbarierový prístup.

Predpredaje

Aby ste mali tie najlepšie miesta v dostatočnom predstihu, aby Vám naše novinky neutiekli a aby ste mali vždy prehľad o tom, čo je v ponuke, pripravili sme pre Vás novú záložku na našej stránke. PREDPREDAJE.

Cool Ticket

 

OD 10.4. 2014 SME PRE NAŠICH ZÁKAZNÍKOV ZRUŠILI POPLATOK ZA COOL TICKET!!!

Viac o Cool Ticket

Cool Ticket nahrádza klasickú papierovú vstupenku a pridáva vlastnosti smartfónov. Všetko je cez internet a z pohodlia domova.

Nepotrebujeme poznať Vaše meno, bydlisko ani číslo telefónu. Respektujeme Vaše soúkromie!

S telefónom nemusíte byť on-line ani nepotrebujete paušál na internet. Internetové pripojenie (napr. wifi) vo Vašom telefóne je potrebné len na prvé stiahnutie vstupenky nie však pri preukazovaní sa pri vstupe do kinosály.

Pokiaľ sami nevlastníte smartfón (s Androidom alebo iPhone), môžete sa dohodnúť s kamarátmi, ktorí túto možnosť majú. V jednom telefóne môže byť uložených aj viacero vstupeniek.

Pokiaľ papierové vstupenky zabudnete nebo ztratíte, máte smolu. U nás však máte vstupenky v on-line trezore! Pokiaľ sa Vám niečo stane s telefónom, kontaktujte nás a vstupenky Vám umožníme stiahnuť znova.

Často kladené otázky:

Čo ak si omylom zneplatním vstupenku alebo sa mi stane niečo s telefónom?
Ku vstupenke v telefóne prosím pristupujte rovnako ako k papierovej. Znehodnotenie vstupenky v aplikácii má podobný dopad ako poškodenie papierovej vstupenky. Kontaktujte nás však na customer@cool-ticketing.com, overíme Vašu totožnosť a vstupenku Vám umožníme znovu stiahnuť. Vďaka moderným technologiám, ktoré používame, bude riešenie výrazne jednoduchšie ako u papierovej vstupenky v pokladni kina. To platí i v prípade, že by se Vám čokoľvek stalo s telefónom.

Môžem zakúpenú vstupenku prepredať?
Áno, v aplikácii zvoľte funkciu "Vrátiť vstupenku", co umožní jej opetovné stiahnutie aj do iného telefónu. Novému majiteľovi potom prepošlete aktivačný kód ku vstupenke. Táto služba nieje nijako obmedzená a je ju možné využiť aj v deň konania predstavenia.

Ako získám Cool Ticket?

  1. Objednávka a platba za vstupenky na týchto webstránkach.
  2. Prijatie e-mailu s aktivačným kódom ku vstupenke.
  3. Stiahnutie aplikácie do Vášho telefónu (Android alebo iPhone).
  4. Vstuepnky budú do telefónu nahrané automaticky alebo si vstupenky do aplikáce v telefóne nahráte pomocou obdržaného aktivačního kódu.

Demo Cool Ticket

Stiahnutie aplikáce

                        

                 

 • Aplikáciu si môžete v telefóne otestovat použitím nasledujúcích demo kódov:
  • "CINEMA01" - Hobit: Šmakova dračí poušť

Nájdi svoj film

Nájdi svoje kino

 Tatrafilm s.r.o.