Obdržte vždy aktuálny program nášho kina na e-mail!

 

 Prihláste sa na odoberanie nášho newslettra a buďte pravidelne informovaní:

  • o aktuálnom programe
  • dianí v našom kine
  • špeciálnych akciách
  • novinkách

 

Zadajte do kolonky dole svoj e-mail a buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia, čo je u nás nové!

Kalendár podujatí

september
30 31 1
Labková patrola vo filme
13:00
  streda, 1. september
Luca
13:50
  streda, 1. september
Dračia krajina
14:00
  streda, 1. september
Krúdovci: Nový vek
14:20
  streda, 1. september
Labková patrola vo filme
14:40
  streda, 1. september
Free Guy
15:50
  streda, 1. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
16:00
  streda, 1. september
Labková patrola vo filme
16:10
  streda, 1. september
Reminiscence
16:25
  streda, 1. september
After: Tajomstvo (ČD)
18:00
  streda, 1. september
Labková patrola vo filme
18:10
  streda, 1. september
Denník moderného fotra
18:20
  streda, 1. september
Známi neznámi
18:35
  streda, 1. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
19:50
  streda, 1. september
After: Tajomstvo (ČT)
20:00
  streda, 1. september
Známi neznámi
20:15
  streda, 1. september
Temný dom
20:30
  streda, 1. september
2
Baby šéf: Rodinný podnik
13:40
  štvrtok, 2. september
Luca
13:50
  štvrtok, 2. september
Baby šéf: Rodinný podnik 3D
14:20
  štvrtok, 2. september
Labková patrola vo filme
14:30
  štvrtok, 2. september
Baby šéf: Rodinný podnik
15:45
  štvrtok, 2. september
Labková patrola vo filme
16:00
  štvrtok, 2. september
Známi neznámi
16:15
  štvrtok, 2. september
After: Tajomstvo (ČD)
16:30
  štvrtok, 2. september
Free Guy
17:45
  štvrtok, 2. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
17:50
  štvrtok, 2. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
18:10
  štvrtok, 2. september
After: Tajomstvo (ČD)
18:30
  štvrtok, 2. september
Známi neznámi
20:00
  štvrtok, 2. september
Vtelenie zla
20:10
  štvrtok, 2. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
20:20
  štvrtok, 2. september
After: Tajomstvo (ČT)
20:30
  štvrtok, 2. september
3
Baby šéf: Rodinný podnik
13:40
  piatok, 3. september
Luca
13:50
  piatok, 3. september
Baby šéf: Rodinný podnik 3D
14:20
  piatok, 3. september
Labková patrola vo filme
14:30
  piatok, 3. september
Baby šéf: Rodinný podnik
15:45
  piatok, 3. september
Labková patrola vo filme
16:00
  piatok, 3. september
Známi neznámi
16:15
  piatok, 3. september
After: Tajomstvo (ČD)
16:30
  piatok, 3. september
Free Guy
17:45
  piatok, 3. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
17:50
  piatok, 3. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
18:10
  piatok, 3. september
After: Tajomstvo (ČD)
18:30
  piatok, 3. september
Známi neznámi
20:00
  piatok, 3. september
Vtelenie zla
20:15
  piatok, 3. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
20:20
  piatok, 3. september
After: Tajomstvo (ČT)
20:30
  piatok, 3. september
4
Baby šéf: Rodinný podnik
13:40
  sobota, 4. september
Luca
13:50
  sobota, 4. september
Baby šéf: Rodinný podnik 3D
14:20
  sobota, 4. september
Labková patrola vo filme
14:30
  sobota, 4. september
Baby šéf: Rodinný podnik
15:45
  sobota, 4. september
Labková patrola vo filme
16:00
  sobota, 4. september
Známi neznámi
16:15
  sobota, 4. september
After: Tajomstvo (ČD)
16:30
  sobota, 4. september
Free Guy
17:45
  sobota, 4. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
17:50
  sobota, 4. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
18:10
  sobota, 4. september
After: Tajomstvo (ČD)
18:30
  sobota, 4. september
Známi neznámi
20:00
  sobota, 4. september
Vtelenie zla
20:15
  sobota, 4. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
20:20
  sobota, 4. september
After: Tajomstvo (ČT)
20:30
  sobota, 4. september
5
Baby šéf: Rodinný podnik
13:40
  nedeľa, 5. september
Luca
13:50
  nedeľa, 5. september
Baby šéf: Rodinný podnik 3D
14:20
  nedeľa, 5. september
Labková patrola vo filme
14:30
  nedeľa, 5. september
Baby šéf: Rodinný podnik
15:45
  nedeľa, 5. september
Labková patrola vo filme
16:00
  nedeľa, 5. september
Známi neznámi
16:15
  nedeľa, 5. september
After: Tajomstvo (ČD)
16:30
  nedeľa, 5. september
Free Guy
17:45
  nedeľa, 5. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
17:50
  nedeľa, 5. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
18:10
  nedeľa, 5. september
After: Tajomstvo (ČD)
18:30
  nedeľa, 5. september
Známi neznámi
20:00
  nedeľa, 5. september
Vtelenie zla
20:15
  nedeľa, 5. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
20:20
  nedeľa, 5. september
After: Tajomstvo (ČT)
20:30
  nedeľa, 5. september
6 7 8 9 10 11
Dračia krajina
13:45
  sobota, 11. september
Baby šéf: Rodinný podnik
14:00
  sobota, 11. september
Labková patrola vo filme
14:20
  sobota, 11. september
Luca
14:30
  sobota, 11. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
15:30
  sobota, 11. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
16:00
  sobota, 11. september
After: Tajomstvo (ČD)
16:10
  sobota, 11. september
Baby šéf: Rodinný podnik
16:30
  sobota, 11. september
Zátopek
17:55
  sobota, 11. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
18:00
  sobota, 11. september
After: Tajomstvo (ČD)
18:15
  sobota, 11. september
Známi neznámi
18:40
  sobota, 11. september
Zátopek
20:10
  sobota, 11. september
After: Tajomstvo (ČD)
20:20
  sobota, 11. september
Jedine Tereza
20:30
  sobota, 11. september
Candyman
20:40
  sobota, 11. september
12
Dračia krajina
13:45
  nedeľa, 12. september
Baby šéf: Rodinný podnik
14:00
  nedeľa, 12. september
Labková patrola vo filme
14:20
  nedeľa, 12. september
Luca
14:30
  nedeľa, 12. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
15:30
  nedeľa, 12. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
16:00
  nedeľa, 12. september
After: Tajomstvo (ČD)
16:10
  nedeľa, 12. september
Baby šéf: Rodinný podnik
16:30
  nedeľa, 12. september
Zátopek
17:55
  nedeľa, 12. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
18:00
  nedeľa, 12. september
After: Tajomstvo (ČD)
18:15
  nedeľa, 12. september
Známi neznámi
18:40
  nedeľa, 12. september
Zátopek
20:10
  nedeľa, 12. september
After: Tajomstvo (ČD)
20:20
  nedeľa, 12. september
Jedine Tereza
20:30
  nedeľa, 12. september
Candyman
20:40
  nedeľa, 12. september
13 14 15 16 17 18
Baby šéf: Rodinný podnik
13:40
  sobota, 18. september
100 % Vlk
14:00
  sobota, 18. september
Labková patrola vo filme
14:10
  sobota, 18. september
Dračia krajina
14:30
  sobota, 18. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
15:45
  sobota, 18. september
After: Tajomstvo (ČD)
15:50
  sobota, 18. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
16:00
  sobota, 18. september
Známi neznámi
16:20
  sobota, 18. september
Zátopek
17:45
  sobota, 18. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
18:10
  sobota, 18. september
Candyman
18:15
  sobota, 18. september
After: Tajomstvo (ČD)
18:20
  sobota, 18. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
20:00
  sobota, 18. september
Zátopek
20:10
  sobota, 18. september
Chyby
20:15
  sobota, 18. september
Predtuchy
20:40
  sobota, 18. september
19
Baby šéf: Rodinný podnik
13:40
  nedeľa, 19. september
100 % Vlk
14:00
  nedeľa, 19. september
Labková patrola vo filme
14:10
  nedeľa, 19. september
Dračia krajina
14:30
  nedeľa, 19. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
15:45
  nedeľa, 19. september
After: Tajomstvo (ČD)
15:50
  nedeľa, 19. september
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
16:00
  nedeľa, 19. september
Známi neznámi
16:20
  nedeľa, 19. september
Zátopek
17:45
  nedeľa, 19. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
18:10
  nedeľa, 19. september
Candyman
18:15
  nedeľa, 19. september
After: Tajomstvo (ČD)
18:20
  nedeľa, 19. september
Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch
20:00
  nedeľa, 19. september
Zátopek
20:10
  nedeľa, 19. september
Chyby
20:15
  nedeľa, 19. september
Predtuchy
20:40
  nedeľa, 19. september
20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3

Prejdite myšou nad kalendár a zobrazia sa Vám podujatia. Kliknutím na podujatie zobrazíte podrobnosti.

Pre lepšie prispôsobenie obsahu pre Vás, bezpečnosti, meraniu štatistík návštevnosti a lepšej spätnej väzbe tento web používa cookies. Klikaním a navigovaním po stránke súhlasíte s tým, že zbierame o Vás anonymné informácie cez cookies. Viac informácií o používaní cookies na našej stránke nájdete tu.